Hayalleriniz Gerçek Olsun...

Ankara, TÜRKİYE

Demirtepe Vip Şubesi: Demirtepe Cad. No:9 Demirtepe
Konur Vip Şubesi: Konur Sok. No:6 Kızılay ANKARA

E-Mail İletişim

info@yorumzeka.com

×
Ertugrul Semih

İnsanlarla iletişimin kolay ve yardımseverlik dolu olduğu bir ortam olarak hayal edin. Bilgi hat safada zaten oraya değinmiyorum.

Ankara

Dogu Zemheri

Kendi çalışmamazlığımdan ötürü istediğim puanı alamasamda yönlendirmeleriyle ilgili şu anda istediğim bir yerde çalışıyorum. İyi ki beni doğru yönlendirmişsiniz. Enes Hocama sevgilerle.

Ankara

Ebrar Erdem

Eğitim açısından ankara da gidilebilecek daha iyi bir yer bilmiyorum 3 kardeşiz ve 3 ümüzde burda hazırlanıyoruz .Öğretim kadrosu olsun çalışanlar olsun tam bir aile ortamı. Tavsiye ediyorum.

Ankara

Yahçe Yerdekalmazer

İçtenlikle, hiç düşünmeden kayıt olabileceğiniz aile sıcaklığında bir kurum. Her anlamda destek sağlayarak her şeyi sizin için biraz daha kolay hale getiriyorlar.

Ankara

Burak Yılmaz

Hocalari ve egitimi ile cok kaliteli bir derhane. Hocalar samimi ve isinin ehli insanlarlar. Gonul rahatligi ile gidilebilecek ve paranizin karsiligini alabileceginiz bir yer.

Ankara

İrem Yanar

Lgs sınavının iyi geçmesisini yorum zeka ailesine borçluyum.Ayrı ayrı ilgilenilen öğrencilerle başarıya bir adım daha yaklaşıyoruz teşekkür ederim yorum zeka ailesi:))

İstanbul

Ufuk Uludağ

Gerek akademik gerek ise psikolojik anlamda yanınızda olan, sizi tek başınıza bırakmayan bir kurum. Eğitim hayatımın bir kısmını bu kurumda yaşadığım için çok mutluyum. Teşekkürler Yorum Zeka ailesi.

Ankara

Muhammed Enes Ağır

LGS grubundaydım. Ve gerçekten hocalarımız olsun, idare olsun çok ilgililerdi. Değer gördüğümüzü anlıyorduk. TYT-AYT grubunda olan ablam ve kuzenim de memnun olduğunu sürekli dile getiriyordu. Dershaneye kayıt olma işlerini düşününen veliler ve öğrenciler için kesinlikle tercih edilecek bir yer. Allah bütün öğretmenlerimizden, müdürümüzden ve tüm çalışanlarından razı olsun. Saygılar… ?

Ankara

İlhan Yilmaz

Bu güzeller güzeli eğitim kurumu sayesinde istediğim bölümü kazandım. Birebir etüt alma imkanının olması ve ne zaman istersek öğretmenlerimize rahatlıkla danışabiliyor olmamız çok güzeldi ki hala da öyle. Tüm saygı değer öğretmenlerime ve kurum yöneticilerine ilgilerinden dolayı çok ama çok teşekkür ediyorum. Onlar olmasaydı istediğim bölümü kazanamayacaktım.?? Şiddetle bu kurumu tavsiye ediyorum.

Ankara

Elif Beyza Yiğiter

Hocalarıyla, idaresiyle ve çalışanlarıyla capcanlı bir sınav hazırlık dönemi geçirmek istiyorsanız Yorum Zeka’dan başka bir yer tavsiye etmiyorum. Başladıktan 1 saat sonra ortama alışıp ayak uyduruyorsunuz ve kesinlikle tüm hocalarla diyalog halinde oluyorsunuz. Kendinize güveniyorsanız, ben hem çalışırım hem de sınav senemi çok renkli yaşarım diyorsanız bir gelin Mutlu Hocamızın çayını için, güzel kolonyalarımızı deneyin ?❤ Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi kazandım bu arada arkadaşlar

Ankara

Cihan Daslicay

Google ve sosyal medya yorumları yorum zeka’ya gelmemde etkili oldu. Çok şeyler konuşmaya hiç gerek yok. Anlatılanların çok daha fazlası var. Rüya gibi. İlk dersten, ilk haftadan kaliteyi anlıyor ve yaşıyorsunuz. Çok teşekkür ediyorum.

Ankara

Serhat Hakan Akdaş

Gerek hocaların ilgi ve alakası gerekse de yz yayınlarının kalitesi bakımından çok memnun kaldığım bir dershane

Ankara

Tuğba yaren Kızılırmak

Pandemi sürecinde herkes dersleri bırakmış iken bize daha çok asılmamız gerektiğini öğreten bütün öğretmenlerime çok teşekkür ederim. Bu dershane diğer hiçbir dershaneye benzemiyor sizinle ekstra ilgileniyorlar. Başarı sağlamanız için ellerinden geleni yapıyorlar. Buda bizim dershanemizin farkı. Uzaktan eğitimle bile bizimle her an her dakika ilgilenerek bütün günlerini bize ayıran hocalarımıza minnet ve teşekkürlerimi sunarım.(eğer bir kurs düşünüyorsanız yorum zeka tek derim).

Ankara

Şeyma Bakırcı

Yorum zeka benim bildiğim kadarıyla 1996 yılından beri hizmetine en içtenlikle devam eden bir kurum. Ben sbs döneminde başlayıp üniversite sınavına kadar orada eğitim gördüm. Ve aklıma gelen ilk şey sıcak bir aile ortamı sevgi saygı ilgi alakadan başka bir şey değil. Hocalarımız gerçekten bizleri sahiplenip bir yere gelmemiz için çaba harcıyorlar. Ben 5 yıl boyunca oradaydım ve çok memnun kaldığımı söyleyebilirim.

Ankara

İrem Yaman

Çok başarılı ve donanımlı bir öğretmen kadrosu var, ortamı deseniz sıcacık tam bir aile olduğunuzu hissediyorsunuz. İlgileri alakalı her zaman en üst düzeyde. Tamamen öğrenci odaklı bir kurum. İyi ki gitmişim dediğim bir dershane. Kesinlikle hiç tereddütsüz tavsiye ederim.

Ankara

Efe Gulsen

Yasin Hoca’nın tarih dersleri eminim ki favoriniz olacak. Mezuna bırakıp bir sene daha buraya gelse miydim diye düşünmedim değil şu an. Rehberlik servisindeki hocamızla konuşmak ve dertleşmek aşırı güzel geliyor insana.

Ankara

Sıla Sürücü

Hepsinin ayrı ayrı emeği var üstümde en başta bir aile gibi olmaları çok güzel bir şey bence. Dil sınıfımız yoktu ama çok güzel bir tyt kursuydu ama şuan dil sınıfı varmış bence çok güzel bir şans dil okumak isteyenlere ilerde 🙂

İstanbul

Ömer Durmuş DURNA

Yorum zekaya gelmeden önce vasat bir ögrenciydim hayalim mimar olmaktı. Yorum zeka ve bana inanan hocalarım sayesinde gercek oldu

Ankara

Hüseyin Çiçek

Üniversiteye hazırlanırken hiç ümidim yoktu. Bölüm bile kazanamam diyordum . Liseyi açıktan bitirdiğim için alt yapımda yoktu . Ama Hocaların özel ilgi alakası sayesinde başardım

Ankara

Furkan Uçar

Benim için bu dersane eğitim açısından dönüm noktasıydı.Gerek hocalarım açısından gerekse koşullar açısından üst düzeydi. Hocalarım haddinden fazla yardımcı oluyolar orda olmasızın isteğimiz zaman arayıp yardımcı olabiliyorlardı. Her şey için çok teşekkür ederim ve şiddetle universiteyi kazanmak istiyen arkadaşlarıma tavsiye ederim…

Ankara

Çeçen Aslanları

Yorum Zeka Özel Öğretim Kursunu 15 yıldır biliyorum. Ben kuruma dair yorumumu istikrarlı eğitim kadrosu, birebir ilgi, nitelikli yayın ve ferah fiziki ortam diyerek özetlerim. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim herkese. İyi günler.

Ankara

Mus’ab Doğan

Öyle uzun uzadıya bir şeyler yazmaya, metiyeler dizmeye gerek yok. Adı sanı olup paraya para diyen ama hiç bir halt edemeyen kurslara taş çıkartır. Selamun Aleyküm.

Ankara

Mustafa Yigit

Severek gitmiş olduğum öğretmen kadrosunun gerçekten eğitime eğilimli olan bir yer. Buradan mezun olduğum için çok şanslıyım.

Ankara

Taha Türksoy

2016 yılında eğitim aldığım kurum, lisede matematikten 04 alan bir öğrenci olmama rağmen matematik konusunda Emrah hoca, Salih hoca ve Fatih hocalarımın yardımıyla o zamanlar ygs de problemim kalmamıştı ve 38-1 lik bir mat1 başarısı elde 

Ankara

Kağan Tüber

11. Sınıfta okula destek olması amacıyla kayıt olduğum Yorum Zeka Eğitim Kurumu, 2017 yılında girmiş olduğum üniversite sınavında hayalini kurduğum Hacettepe Hukuk’u kazanmamda en büyük yardımcımdı. Benim gibi birçok arkadaşımın da hayallerine ortak oldu ve geleceğimize yön vermemizi sağladı. Bir yandan her branşta başarılı olan öğretmen kadrosu ile sıkı bir sınav senesi geçirirken, diğer yandan öğrenciler-hocalarla birlikte Yorum Zeka Ailesi olduk. Üzerimde emeği olan her hocama ayrı ayrı teşekkür ederim. Pandemi sonrası da bir çayınızı içerim. 🙂

Nisa Buğbul

Çok fazla dershaneye gittim mezun senemde yolum yorum zeka ile kesişti. Gerçekten eğlenerek öğrenmek neymiş bunu tattım hayatımın en güzel en unutulmaz senelerinden birisidir. Şimdi üniversite son sınıfım hocalarım anlattıkları her şeyi öğretmişler ezberletmemişler hala onların notlarını kullanırım öğrettikleriyle kurtarırım. Sıfırdan beni buralara getirip bir abi/abla edasıyla yaklaşan gerçekten sıcacık bir yuva. Eğer öğrenmek istiyorsanız burada size öğretmek için can atan ilgisini desteğini eksik etmeyen mükemmel hocalar bulacaksınız.

Deniz Özdemir

2018-2019 yılları arasında üniversite sınavına hazırlanmak için gittiğim kurumdu. Yorum Zeka’nın 11. sınıftan itibaren verdiği kaliteli ve verimli üniversite sınavına hazırlık eğitimi ve alanında çok başarılı olan Bekir Hoca, Enes Hoca, Emrah Hoca, Yüksel Hoca, Salih Hoca, Ömer Hoca ve Seyit Hoca gibi öğretmenleri şu an okuduğum ODTÜ İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümü’nü kazanmamda çok büyük bir yere sahipler. Sadece eğitim olarak değil sınava hazırlık senesinin getirdiği olumsuz durumlarla da her zaman çok ilgililer. Kısacası bu süreçte ilk sorunuzu çözdüğünüz andan tercih listenizi doldurduğunuz ana kadar hep yanınızda olan çok güzel bir kurum.

Ankara

Ahmet Zülküf Tınar

Yorum Zeka’ya mezun senemde gittim. Gayet ilgili ve alanında uzman hocalarla tanışma imkanım oldu. Belki de üniversite öncesi eğitim-öğretim hayatımın en verimli ve en güzel yılıydı. Üstünden 3 yıl geçmesine rağmen hâlâ kuruma gider hocalarımı ziyaret ederim. O zaman hocam dediğim insanlar şimdi bana hayat boyu abi-abla oldu. Bunu da çok az kurumun başarabileceğini düşünüyorum. A. Zülküf Tınar -Bilkent Elektrik-Elektronik Mühendisliği Öğrencisi

Ramsey

2018 Yks’ye hazırlanırken 1 yıl boyunca peşimi bırakmayan hocalarım sayesinde Gülhane Tıp Fakültesine yerleştim. Eğitim sistemi oturaklı, etüt sistemi gelişmiş ve kaliteli hocaların olduğu bir dersane. Çok hoş bir kütüphaneye de sahiptir. Enes Hoca, Bekir Hoca, Salih Hoca sınav sistemini çözmüş insanlar ve sizi çok iyi bir şekilde yönlendiriyorlar. Hayatımın dönüm noktasında Yorum Zeka ailesi ile tanıştığım için çok şanslı hissediyorum kendimi.

Berk Bulut

2017 yılında ODTÜ Metalurji malzeme müh. bölümünü kazanmama yardımcı olan dershanemin yeni ve daha güçlü şubesi. Benim serüvenimde, başta Bekir hoca olmak üzere, gerçekten bilgili ve tecrübeli kadrosuyla örnek bir dershane. Derslerdeki anlatımlarının yanında üzerinizdeki ağırlığı verdikleri rehberlik ve yardım ile neredeyse 0 a indiren bir kurum. Sınava girecek olan bir kişiye ilk tavsiyem olacak yer. :))

Ankara

Sngl Tkblkn

Hocaları ve eğitim kadrosu çok kalite olan bir kurumdur. 2006 yılında yolumuz kesişti ve hocalarım ile hala görüşüyorum. Özellikle Enes Ali ve Seyit hocamın İyi bir mühendis olmamda katkıları çok büyüktür iyi ki varsınız 🙂 Hayallerinize kavuşmak istiyorsanız Yorum Zeka eğitim kurumu ile yollarınız mutlaka kesişmesi lazım .Kendilerine buradan tekrar çok teşekkür ediyorum.

Ankara

Emirhan

Gerek eğitim kalitesi gerek rehberlik hizmetleri açısından birçok dershaneden üstün olan ve öğretmen kadrosu ile fark atan YorumZeka, sınav hazırlığınıza size emin adımlarla eşlik ediyor.

Ankara

Melih Özdemir

Ankara’nın en iyi ögretmen kadrosuna, en iyi eğitim sistemine, en iyi öğretmen öğrenci iliskisine, en iyi ders takip kadrosuna sahip eğitim kurumu. Geldiğimden beri bana cok şey kattı yapamadığım her konuyu hallettim. Teşekkür ediyorum.

Ankara

Alperen Ustabaş

Gerek hocalarımızın ilgisi gerek tecrübeleri sayesinde gerçekten derslerdeki başarımım ve katılımım inanılmaz derecede arttı bütün yorum zeka vip kadrosuna teşekkür ediyorum?

Zeynep ZEZEBA

lise yıllarımın en güzel günlerini geçirdiğim aile sıcaklığında bir eğitim kurumu,yolu buradan geçip de başarısız olan bir kişiye henüz rastlamadım.aynı zamanda “yorum zeka”,ben de dahil olmak üzere birçok öğrencinin hayalindeki okullara yerleşmesinde imzaları bulunan değerli bir eğitim kurumudur.ben 2006-2010 yılları arası bu kurumdan eğitim alma şansına sahip oldum.2010 yılında sınava girdim,hayalim olan Hacettepe Matematik Bölümü’nü kazandım.Seyit hoca’ya,Enes hoca’ya,Murat hoca’ya,Özhan hoca’ya ve diğer tüm öğretmenlerime teşekkürü bir borç bilirim.konur sokaktaki yeni yerlerinde de vesile olduklarını bildiğimiz bu nice üstün başarıların devamını dilerim.emeklerinize,ömürlerinize bereket.saygı ve sevgilerimle…

Ankara

İrem

Kalitellerini her alanda ve zamanda koruyan bir kurum .Bir sınav öğrencisi olarak bu dersanede sınava hazırlanmaktan mutluluk duyuyorum..

Ankara

Oğuzhan TEMİZ

çok uzun yıllar önceydi, ailem beni siz hocalarıma iyi bir gelecek için emanet etmişti… güveni boşa çıkmadı ve hayalini kurduğum tıp fakültesine Türkiye derecesi yaparak yerleşmiştim , o gün ailecek ne kadar gurur duyduğumuzu anlatamam, size ne kadar teşekkür etsem azdır… sınava hazırlanmak stresle ve gelgitlerle geçebiliyor, başarıya ulaşmamdaki en büyük etmen işinde gerçekten iyi olan hocalarımla yola çıkmış olmamdı…

Ankara

Ceylan Göcmen Kocak

2005 2006 yılında üniversite sınavına hazırlanırken bir öğretmenimin tavsiyesi ile tanıştım eğitim kurumuyla ilk yılımda sınavı kazanıp kendileri ile meslektaş olma şansını bana sundular ve benden sonra kardeşim arkadaşlarım da devam etti ve hepsi başarı sağladı biz başardık herkese tavsiye ediyorum başarı tesadüf değil ?

Ankara

Özge Öznur Uysal

2008-2009 yılında öğrencileri idim. Sayelerinde Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’ne yerleştim. Verdikleri iyi eğitimin yanı sıra manevi desteklerini de hiç esirgemediler, sağolsunlar. Yeni yerleri hayırlı uğurlu olsun, benim gibi pek çok öğrenciye de ışık olmaya devam etsinler.

Ankara

Whatsapp İletişim